Badania
i Publikacje

Zapraszamy do lektury

Podcast: Skrzydlaty HR – #2 Andrzej Borczyk / Performance Management

wtorek, 09 listopada, 2021
@Monika Ciesielska

Performance Management wbrew pozorom nie jest tematem opartym sucho na liczbach, rozliczeniach i podsumowaniach. Już nie. Nowe podejście, stosowane przez świadome zachodzących zmian organizacje, oparte jest na współpracy wokół celów, a przede wszystkim na komunikacji i feedbacku, który przekazywany jest w sposób bieżący i ciągły.

„Nie rozliczamy ludzi ze wszystkich aktywności zawodowych, które wykonują, tylko z tych, które mają realny wpływ na wyniki biznesowe, na działanie zespołu, na nasze otoczenie, na naszych klientów i partnerów biznesowych. To jest zmiana, która się bardzo mocno zarysowuje. To co dawało sukces wczoraj, nie przyniesie sukcesu jutro, bo organizacje mają coraz mniej ludzi, coraz więcej wyzwań ze świata zewnętrznego i muszą działać inaczej.”

mówi Andrzej Borczyk, Dyrektor Personalny w Grupie Żywiec, który jest gościem podcastu „Skrzydlaty HR”, jeden z najciekawszych głosów na arenie HR w Polsce.

Zapraszamy na rozmowę o zarządzaniu efektywnością pracowników, w trakcie której Monika Ciesielska i Andrzej Borczyk omówią:

  • nowe oblicze performance management,
  • zastosowanie technologii w procesie oceny, nowoczesne narzędzia i ich efektywność,
  • częstotliwość badań i kulturę feedbacku,
  • sprawiedliwość płacową i różnicowanie wynagrodzeń,
  • i z przymrużeniem oka – co film „Moneyball” ma wspólnego z performance management.

Podcast dostępny jest na:
📣 Youtube: https://lnkd.in/e7iyFvKk
📣 Spotify: https://lnkd.in/eG6uT3tN
📣 Apple: https://lnkd.in/eeZy2UDP
📣 SoundCloud: https://lnkd.in/efq-CiEG
📣 Spreaker: https://lnkd.in/eqnyeP2Z

Do śledzenia podcastu „Skrzydlaty HR” zapraszamy wszystkich liderów zespołów, kadrę zarządzającą i praktyków HR, dla których rozwój i zmiana są naturalne i pożądane. Posłuchajcie jak robią to inni.

Podcast: “Skrzydlaty HR” – #8 Dorota Minta / Jak regulować emocje?

poniedziałek, 14 marca, 2022
@Monika Ciesielska
„Pomaganie innym w sytuacji w jakiej jesteśmy wymaga ogromnej uważności i wsłuchania się w potrzeby drugiej osoby. Reakcje na traumę i stres…

Podcast: „Skrzydlaty HR” – #7 David Nirenberg, Mitch Berger / Rekrutacja nowej ery

czwartek, 17 lutego, 2022
@Monika Ciesielska
Jak zmienił się rynek pracy podczas pandemii i jak wpłynęło to na proces rekrutacji? Kto wie o tym lepiej niż my, rekruterzy…

Podcast: Skrzydlaty HR – #6 Szymon Janiak / Rola HR w Venture Capital

wtorek, 25 stycznia, 2022
@Monika Ciesielska
Świat startupów, w którego krajobraz wpisane są nowe technologie, postęp, zmiana, innowacje, wszystkie te rundy finansowania, o tak – ten świat wydaje…