O nas

Dowiedz się kim jesteśmy

Poznaj Carpenter
Consulting

Carpenter Consulting jest zaufanym doradcą, międzynarodowych i polskich firm, w zakresie rekrutacji i oceny kompetencji zarządów spółek i kluczowych stanowisk menedżerskich. Celem naszych działań jest dotarcie do kandydata, którego wiedza, umiejętności i doświadczenie zawodowe, wpisują się w potrzeby organizacji i jej sytuacji w otoczeniu rynkowym. Poszukujemy menedżerów skutecznych w działaniu, wizjonerów, strategów, inspirujących liderów, którzy umiejętnie przekują posiadane wartości i kompetencje na mierzalny sukces przedsiębiorstwa.

Dokonujemy ewaluacji kompetencji menedżerskich w procesach due dilligence poprzedzających zakup spółek przez organizacje private equity. Wprowadzamy na rynek firmy, zainteresowane inwestowaniem na rynku polskim, pełniąc rolę doradcy i wykonawcy w zakresie rekrutacji kluczowych stanowisk menedżerskich.

Wspólnie z IMSA Search Global Partners, zostaliśmy utytułowani jedną z 40. najlepszych, globalnych firm zajmujących się rekrutacją kadry zarządzającej.

Już drugi rok z rzędu znaleźliśmy się w prestiżowym rankingu Global40 opublikowanym przez Hunt Scanlon, wśród wiodących dostawców, którzy obecnie dominują w branży executive search na całym świecie.

Firma Carpenter Consulting znalazła się wśród najsilniejszych marek biznesowych na polskim rynku i została wyróżniona tytułem Business Superbrands 2020.

Ewaluacji marek na polskim rynku, dokonywali eksperci Konfederacji Lewiatan, najbardziej wpływowej polskiej organizacji biznesowej reprezentującej interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej.

Od 2005 roku, czyli już od 15 lat, wspieramy Klientów w pozyskiwaniu i ocenie kompetencji kadry najwyższego szczebla.

Realizujemy procesy rekrutacyjne na rynku lokalnym - w Polsce, na Litwie i Ukrainie z ramienia Carpenter Consulting, a także na ponad 20. rynkach świata dzięki naszym kolegom, head hunterom z IMSA Search Global Partners.