Badania
i Publikacje

Zapraszamy do lektury

IMSA Search kontynuuje ekspansję, dołączając Alchemy Search jako IMSA France

środa, 07 lipca, 2021
@IMSA Search Global Partners

IMSA Search Global Partners (IMSA Search) kontynuuje ekspansję, dołączając Alchemy Search jako IMSA France i mianując prezesa Alchemy Search Hervé Gentile, partnerem zarządzającym IMSA France.

Bogate doświadczenie operacyjne i wiedza branżowa

Alchemy Search – założona przez kadrę kierowniczą z wieloletnim doświadczeniem operacyjnym w wielu branżach, powstała w celu wykorzystania doświadczeń założycieli i partnerów, poprzez świadczenie wydajnych i skutecznych usług executive search lokalnym, regionalnym i międzynarodowym graczom rynkowym. Zlokalizowana w centrum Paryża firma, oferuje również szyte na miarę, wysokiej jakości doradztwo w zakresie strategii i zarządzania zmianą. Konsultanci Alchemy specjalizują się w następujących sektorach: motoryzacja, energetyka, przemysł, zaopatrzenie budownictwa, dystrybucja, sprzedaż i marketing, inżynieria, zarządzanie ogólne i finanse.

Podejście partnerskie, stawianie ludzi na pierwszym miejscu

Alchemy Search zawsze stawia ludzi na pierwszym miejscu. Założona 8 lat temu na tej j wartości firma ciężko pracuje, aby chronić interesy wszystkich stron zaangażowanych w proces poszukiwania talentów. Klienci jak i kandydaci są uważani za partnerów biznesowych; zidentyfikowanie, a następnie zaspokojenie potrzeb obu stron jest drogą do sukcesu. Według Hervé Gentile, Prezesa Alchemy i Partnera Zarządzającego IMSA France, „Poszukiwania uważamy za udane, gdy klienci i ich niedawno zatrudnieni liderzy dzielą się satysfakcją i rozwojem, które zyskali. Jesteśmy szczęśliwi tylko wtedy, gdy obie strony są szczęśliwe”.

Głębokie zrozumienie prowadzi do lepszych rozwiązań

Dla IMSA France zrozumienie kultury, modelu biznesowego i strategii klienta jest podstawą każdego projektu. Zadawanie właściwych pytań i głębokie zagłębianie się w kluczowe kwestie pozwala im zdefiniować umiejętności i osobowości, których liderzy na określonych stanowiskach będą potrzebować, aby odnieść sukces. Ponieważ nie ma dwóch identycznych procesów rekrutacji, IMSA France tworzy dostosowane do potrzeb rozwiązania dla każdego projektu. Rozumieją swoich klientów i dobrze ich reprezentują, przyciągając najlepsze talenty na globalnym rynku pracy.

Relacje zbudowane na uczciwości, niezawodności i lojalności

Mówiąc o IMSA France i o dziedzinie executive search, Hervé Gentile skupia się na znaczeniu uczciwości, poufności i przejrzystości. „Nasi klienci wiedzą, że mogą nam zaufać; cenią oferowaną poufność i przejrzystość naszej współpracy”. Kandydaci uważają podobnie, a Hervé Gentile przypisuje tej reputacji zdolność do przyciągania najlepszych talentów: „Nasza wiarygodność przekłada się na zaufanie. Kandydaci wiedzą, że mogą na nas polegać; ufają temu, co mówimy o naszych klientach i możliwościach zawodowych.” Firma postrzega powtarzające się transakcje ze strony klientów, a także ciągłe docieranie do talentów, jako potwierdzenie sukcesu. „Lojalność jest dobrym wskaźnikiem ich satysfakcji” – dodaje Hervé Gentile.

Rozszerzanie globalnego śladu

Prezes IMSA Search, Monika Ciesielska, jest podekscytowana rozszerzeniem globalnego zasięgu IMSA Search. „Ponieważ po pandemii, firmy nadal poszukują talentów wśród kadry kierowniczej na całym świecie, IMSA France oferuje naszym globalnym klientom doskonałą reprezentację na bardzo ważnym rynku francuskim. Cieszymy się, że możemy powitać Hervé i jego zespół wybitnych profesjonalistów w rodzinie IMSA”.

Podcast: “Skrzydlaty HR” – #8 Dorota Minta / Jak regulować emocje?

poniedziałek, 14 marca, 2022
@Monika Ciesielska
„Pomaganie innym w sytuacji w jakiej jesteśmy wymaga ogromnej uważności i wsłuchania się w potrzeby drugiej osoby. Reakcje na traumę i stres…

Podcast: „Skrzydlaty HR” – #7 David Nirenberg, Mitch Berger / Rekrutacja nowej ery

czwartek, 17 lutego, 2022
@Monika Ciesielska
Jak zmienił się rynek pracy podczas pandemii i jak wpłynęło to na proces rekrutacji? Kto wie o tym lepiej niż my, rekruterzy…

Podcast: Skrzydlaty HR – #6 Szymon Janiak / Rola HR w Venture Capital

wtorek, 25 stycznia, 2022
@Monika Ciesielska
Świat startupów, w którego krajobraz wpisane są nowe technologie, postęp, zmiana, innowacje, wszystkie te rundy finansowania, o tak – ten świat wydaje…