Badania
i Publikacje

Zapraszamy do lektury

IMSA Search Global Partners rozszerza działalność na Wielką Brytanię

poniedziałek, 14 czerwca, 2021
@IMSA Search Global Partners

IMSA SEARCH Global Partners z przyjemnością ogłasza ekspansję na Wielką Brytanię wraz z dołączeniem Grahama Murraya i Phillipa Price’a jako partnerów zarządzających IMSA UK. Graham i Phillip są również partnerami zarządzającymi Murray Price Executive Search.

Niezrównana filozofia obsługi i partnerstwa

Firma Murray Price Executive Search została założona z nadrzędnym celem zapewnienia niezrównanej obsługi klienta zarówno klientom, jak i kandydatom. Zarówno Graham, jak i Phillip stosują partnerskie podejście do klientów. Każde zadanie jest traktowane jako projekt na zamówienie, w którym panuje duch współpracy i orientacja na zespół oraz dążenie do doskonałości, aby zapewnić pomyślne rezultaty.

Uczciwość i zaufanie, uczciwość i zaangażowanie

W przypadku IMSA Search UK znalezienie odpowiedniego kandydata-lidera dla każdego z klientów wymaga dogłębnego zrozumienia celów, możliwości i kultury organizacji w połączeniu z umiejętną oceną wiedzy, umiejętności, zdolności i stylu kandydatów. Jednak sercem udanych poszukiwań jest zaangażowanie w zaufanie i uczciwość ponad wszystko. „Budujemy to zaufanie poprzez silne relacje” – mówi Graham Murray. „Jesteśmy wnikliwymi słuchaczami – i nie boimy się szczerych informacji zwrotnych, nawet jeśli mamy inną perspektywę” – dodaje Phillip Price.

Głębokie doświadczenie i wiedza branżowa

Graham Murray i Phillip Price łączą wiedzę branżową ze zrozumieniem nastawienia klienta, wnosząc ponad 50-letnie doświadczenie jako dyrektorzy wyższego szczebla i konsultanci. Phillip był ostatnio partnerem zarządzającym w Friisberg & Partners International. Wcześniej budował i kierował praktyką Executive Search i doradztwem HR w firmie Deloitte w Wielkiej Brytanii. Zanim rozpoczął karierę w executive search był dyplomowanym biegłym księgowym. Graham ma duże doświadczenie w rekrutacji. Pracował zarówno dla Michaela Page’a, jak i Odgersa Berndtsona, a następnie związał się z agencją butikową. Zdobywszy dyplom z metalurgii i materiałów inżynierskich, zanim przeszedł do rekrutacji, Phillip pełnił szereg ról związanych ze sprzedażą i marketingiem u wiodących światowych producentów, w tym Burmah Castrol i Vesuvius, w sektorze odlewniczym.

IMSA UK koncentruje się na szerokiej ekspertyzie rynkowe, w tym na przemyśle, inżynierii i produkcji, naukach przyrodniczych i farmacji, FMCG, handlu detalicznym, produktach budowlanych, energetyce, infrastrukturze, IT / telekomunikacji, usługach profesjonalnych, transporcie, hotelarstwie, oraz bankowości i finansach.

Ciągły wzrost w regionie

Według prezes IMSA Search, Moniki Ciesielskiej, Wielka Brytania oferuje dużą szansę na rozwój w zakresie pozyskiwania talentów, ponieważ firmy na całym świecie decydują o swoich planach po pandemii: „Rozszerzenie zespołu o IMSA UK znacznie zwiększy naszą zdolność do spełnienia rosnących potrzeb naszych klientów w zakresie pozyskania doświadczonych liderów, których przywództwo będzie siłą napędową w kolejnej fazie wzrostu”.

Podcast: “Skrzydlaty HR” – #8 Dorota Minta / Jak regulować emocje?

poniedziałek, 14 marca, 2022
@Monika Ciesielska
„Pomaganie innym w sytuacji w jakiej jesteśmy wymaga ogromnej uważności i wsłuchania się w potrzeby drugiej osoby. Reakcje na traumę i stres…

Podcast: „Skrzydlaty HR” – #7 David Nirenberg, Mitch Berger / Rekrutacja nowej ery

czwartek, 17 lutego, 2022
@Monika Ciesielska
Jak zmienił się rynek pracy podczas pandemii i jak wpłynęło to na proces rekrutacji? Kto wie o tym lepiej niż my, rekruterzy…

Podcast: Skrzydlaty HR – #6 Szymon Janiak / Rola HR w Venture Capital

wtorek, 25 stycznia, 2022
@Monika Ciesielska
Świat startupów, w którego krajobraz wpisane są nowe technologie, postęp, zmiana, innowacje, wszystkie te rundy finansowania, o tak – ten świat wydaje…