Referencje klientów

”I would like to thank you for the successful completion of the two recruitment briefs for Country Manager and Business Development Manager, Warsaw. I found your personal attention and that of your team to the detailed briefs provided, very professional and thorough. I would not hesitate in using Carpenter Consulting again, as we expand our presence in Poland.“ Tony Muriello, International Sales Director ”Firma Carpenter Consulting jest dostawcą usług opartych o direct search, a dotyczących zatrudnienia menedżerów średniego i wyższego szczebla oraz specjalistów dla Deutsche Bank PBC S.A. Wśród zrealizowanych z sukcesem stanowisk do centrali znajdują się stanowiska wyższej kadry menedżerskiej, jak: Dyrektor Business Solutions w Departamencie IT, Head of Project Management Team w Departamencie IT, Kierownik Biura ds. Korporacyjnych oraz specjalistyczne np. Analityk Biznesowy, czy Główny Specjalista Prawny. Firma Carpenter Consulting prowadziła również projekty w całej Polsce dla sieci sprzedaży na takie stanowiska jak: Dyrektorzy Rynku, Dyrektorzy Oddziałów Bankowych, Doradcy a także Menedżerowie Produktów Trade Finance oraz Faktoringu. Firma Carpenter Consulting dała się poznać jako rzetelny i elastyczny partner. Jakość świadczonych usług, a w szczególności zaangażowanie konsultantów w prowadzone projekty oceniamy wysoko.“ Weronika Eysymontt, Kierownik Biura ds. Rekrutacji, Deutsche Bank Polska ”Firma HypermediaIsobar z przyjemnością pragnie zarekomendować firmę doradztwa personalnego Carpenter Consulting, jako profesjonalnego i reprezentującego wysokie standardy partnera w biznesie. Dotychczas firma Carpenter Consulting zrealizowała dla nas projekty rekrutacyjne na stanowiska z obszaru IT oraz związane z zarządzaniem projektami interaktywnymi. Wszyscy zarekomendowani Kandydaci spełniali wymagania danego stanowiska, zarówno pod kątem doświadczenia zawodowego, znajomości języka angielskiego, jak również cech osobowościowych oraz dopasowania do kultury organizacyjnej i specyfiki pracy w agencji interaktywnej. Współpraca przebiegała sprawnie, profesjonalnie i zgodnie z wyznaczonymi terminami. Firma Carpenter Consulting wykazała się doskonałą znajomością branży, wiedzą merytoryczną oraz profesjonalnym podejściem zarówno do Klienta, jak również do Kandydatów. Podsumowując naszą dotychczasową współpracę, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Carpenter Consulting wszystkim potencjalnym Klientom jako rzetelnego, godnego zaufania i skutecznego Partnera.“ Sławomir Stępniewski, Prezes Zarządu i Beata Piesio, HR Manager, Hypermedia
Poprzednia stronaNastępna strona

Referencje kandydatów

Radosław Rekrutacja: Sales Manager 2 stycznia 2017

Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie i szybko. CARPENTER reprezentowany przez Panią Monikę oceniam bardzo wysoko. Oczekiwania pracodawcy były bardzo precyzyjnie przedstawione i teraz po kilku miesiącach pracy potwierdzam, iż zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę i z całą odpowiedzialnością rekomenduję takiego partnera.

Maciej Rekrutacja: Country Manager 22 listopada 2016

Jestem pod wrażeniem tempa działań w Carpenterze. Podczas całego procesu trzykrotnie zdarzało się, że spotkanie lub rozmowa z decydentem następowała już w kolejnym dniu po rozmowie z p. Moniką lub p. Magdą. Nie sądzę, że to kwestia przypadku. W biznesie, jak w sporcie, czasami wygrywa się ułamkami sekund. A przy tym wszystko w przesympatycznej atmosferze, widać prawdziwą troskę o partnera.

Piotr Rekrutacja: Sales Manager 2 września 2016

Miałem przyjemność brać udział w rekrutacji prowadzonej przez p. Monikę Ciesielską w ostatnich miesiącach. Szczerzę rekomenduję p. Monikę za profesjonalizm, rzetelność, a także miłą atmosferę procesu rekrutacji. Szybki kontakt, wsparcie oraz zaangażowanie na każdym etapie rekrutacji zaowocowały pozytywnym jego zakończeniem. Dziękuję i polecam!

Krzysztof Rekrutacja: Store Manager 31 sierpnia 2016

Rekrutacja przeprowadzona na najwyższym i profesjonalnym poziomie. Zaangażowanie i wsparcie Pani Moniki na każdym etapie było nieocenione. Każdy etap został bardzo dobrze przygotowany a samo spotkanie Pani Moniki wskazuje, jak bardzo ważny jest każdy kandydat w procesie rekrutacji.

Tomasz Rekrutacja: Store Manager 30 sierpnia 2016

Dzięki profesjonalizmowi p. Moniki proces rekrutacji przebiegał sprawnie i w miłej atmosferze. Wsparcie i zaangażowanie na każdym etapie rekrutacji. Gorąco polecam współpracę z p. Moniką.

Poprzednia stronaNastępna strona