Kim jesteśmy

Carpenter Consulting Sp. z o. o. jest zaufanym doradcą, uznanych międzynarodowych i polskich firm, w zakresie rekrutacji i oceny kompetencji kadry zarządzającej

Carpenter Consulting​ powstał w 2005 roku, a jego właściciele ​już na starcie ​postawili przed firmą ambitny cel, którym było uzyskanie globalnego zasięgu umożliwiającego realizację projektów rekrutacyjnych i rozwojowych pomiędzy krajami. Cel ten został osiągnięty w 2010 roku, kiedy to Carpenter stał się partnerem globalnej organizacji IMSA International Executive Search, otwierając tym samym drzwi do rekrutacji międzynarodowych. IMSA zrzesza firmy wyspecjalizowane w Executive Search z ponad 20 krajów świata. W kwietniu 2017 roku, Monika Ciesielska, Managing Partner w Carpenter, została Prezydentem IMSA, uzyskując tym samym wpływ na kształtowanie tej organizacji i rozwój współpracy i wymiany najlepszych praktyk pomiędzy krajami członkowskimi.

Nasza specjalizacja

Realizowane przez nas projekty doradcze dotyczą każdego obszaru działalności przedsiębiorstwa, w tym m.in. sprzedaży, marketingu / digital marketingu, logistyki, produkcji, administracji, IT, prawa, czy zakupów. Nasze usługi skoncentrowane są na rekrutacjach kierowniczych najwyższego szczebla, w ramach których ​stosujemy elementy Assessment Centre, przeprowadzimy audyty kompetencji i procesy outplacementu.

Celem, który nam przyświeca jest idealne dopasowanie oczekiwań, wymagań i założeń jakie organizacja stawia przed poszukiwanym menedżerem, do możliwości, wiedzy i umiejętności kandydata. Poszukujemy menedżerów skutecznych w działaniu, wizjonerów, strategów, inspirujących liderów, którzy przekują posiadane wartości i kompetencje na mierzalny sukces przedsiębiorstwa i związanych z nim pracowników.

Nasze sukcesy

  • W 2010 roku, Carpenter Consulting dołączył do organizacji - IMSA International Executive Search, zrzeszającej firmy heahunterskie na całym świecie, obierając na wyłączność rynek Polski.
  • W 2013 roku, jako pierwsi head hunterzy na rynku polskim, przeprowadziliśmy badanie satysfakcji kandydatów, którzy brali udział w realizowanych przez nas procesach rekrutacyjnych. Poprosiliśmy o opinię na temat jakości naszej pracy, a w szczególności sposobu komunikacji, udzielania feedbacku, przekazywania informacji na temat stanowiska, sposobu badania kompetencji. Wyniki raportu dostępne są tutaj: RAPORT z Badania Opinii Kandydatów
  • W 2013 roku Carpenter Consulting uzyskał 2. miejsce wśród firm Executive Search w Polsce, w rankingu „The Book of Lists 2013 opublikowanym przez Warsaw Business Journal.
  • W 2013 roku Monika Ciesielska została członkiem zarządu IMSA International Executive Search.
  • W 2014 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia, za aktywny udział w social media.
  • W 2015 roku Carpenter Consulting uzyskał 2. miejsce wśród firm Executive Search w Polsce, w rankingu „The Book of Lists 2015" opublikowanym przez Warsaw Business Journal.
  • W 2017 roku, Monika Ciesielska została Prezydentem organizacji IMSA International Executive Search.

Monika Ciesielska

Managing Partner / Rekrutacja
 

Ekspert w zakresie rekrutacji i oceny kompetencji

kadry zarządzającej. Head hunter.

 

Od kilkunastu lat z sukcesem rekrutuje menedżerów

najwyższego szczebla, na zlecenie międzynarodowych

i polskich korporacji, a także dokonuje oceny kompetencji

w ramach indywidualnych audytów menedżerskich.

 

Założyciel firmy Carpenter Consulting.

Prezydent globalnej sieci IMSA International Executive Search.

Członek rady nadzorczej Elevato Software.

 

Absolwentka zarządzania na SGH i finansów

na Uniwersytecie Gdańskim.

 

Na swoim koncie posiada wiele publikacji,

w wydawnictwach typu: Forbes, Puls

Biznesu, Newsweek, Personel Plus, Personel i Zarządzanie.

 

Kolekcjoner sztuki współczesnej, pasjonatka jazdy konnej

i od niedawna lotnictwa.

 

Mama Zosi.

Monika Ciesielska