IMSA Search
Global Partners

Międzynarodowy zespół konsultantów

Dowiedz się więcej
o IMSA Search

Od 30 lat, IMSA Search identyfikuje talenty na najwyższym szczeblu zarządzania na rynkach lokalnych i globalnych, umożliwiając tym samym swoim Klientom, osiągnięcie strategicznych i operacyjnych celów. Poprzez budowaną długofalową współpracę i rosnące zaufanie klientów, IMSA Search udziela wsparcia w budowaniu skutecznego biznesu w Europie, Ameryce, Afryce i Azji / Pacyfiku. Stawiając na interes naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, wykorzystując jednocześnie nasze umiejętności i globalne zasoby.

IMSA Search działa aktywnie poprzez sieć 50. biur na mapie świata. Od ponad dekady, Carpenter Consulting pozostaje wyłącznym partnerem IMSA Search reprezentującym Polskę, Litwę i Ukrainę.

Pozostaw CV w IMSA Barons.AI – globalnej bazie kierowanej do liderów

IMSA Barons.AI jest międzynarodową bazą kandydatów obejmujących stanowiska zarządcze, opartą o sztuczną inteligencję. W procesach executive search opieramy się m.in. o bazę kandydatów, w której gromadzimy aplikacje członków zarządu i menedżerów wyższego i średniego szczebla zarządzania. Dostęp do bazy posiada ponad 220. konsultantów IMSA Search z całego świata.

Aplikuj teraz